НТА > НОВИНИ > Новини світу > Папа Римський надіслав італійським в’язням 15 тисяч порцій морозива

Папа Римський надіслав італійським в’язням 15 тисяч порцій морозива

328

Папа Римський Франциск надіслав у дві в’язниці Італії 15 тисяч порцій морозива. Таким чином понтифік хотів допомогти ув’язненим пережити літо, яке стало найспекотнішим у країні за майже 45 років.

Про це повідомив Reuters із посиланням на звіт благодійного офісу Ватикану. Офіс Папи також возив невеликі групи безхатьків на море.

У заяві йдеться, що морозиво надіслали у дві в’язниці – стару в’язницю Регіни Коельо на річці Тибр та сучасну Ребіббіа на околиці Рима.

Ще 2013-го року офіс Папи створив медичні та купальні приміщення для безхатьків недалеко від Ватикану за вказівкою Франциска.

Цьогорічне літо було одним з найспекотніших за всю історію в Італії: на Сицилії у серпні зафіксували +49 градусів, що вважається найвищою температурою, будь-коли зареєстрованою в Європі.

У березні Ватикан заявляв про намір вакцинувати 1 200 безхатченків до Великодня. У серпні ж Папа Римський Франциск закликав людей вакцинуватися проти коронавірусу. На його думку, щеплення зможе покласти край пандемії.

Нагадаємо, що в липні очільнику католицької церкви Папі Римському Франциску провели успішну операцію на кишківнику. Це перша госпіталізація та операція 84-річного Папи Римського Франциска за час його перебування на цій посаді з 2013-го року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі