НТА > НОВИНИ > Новини світу > Папа Римський вперше призначив жінку на високу посаду у Ватикані

Папа Римський вперше призначив жінку на високу посаду у Ватикані

173

Папа Римський Франциск вперше призначив жінку на високу посаду у Ватикані. 4 листопада сестру Рафаеллу Петріні призначено на посаду генерального секретаря губернаторства Ватикану.

Про це пише Vatican News.

Так, 4 листопада у Ватикані повідомили про те, що Папа Франциск призначив сестру Рафаеллу Петріні, черницю із Згромадження Сестер Францисканок Пресвятої Євхаристії, на посаду генерального секретаря губернаторства держави-міста Ватикану. До слова, це один з найвищих управлінських органів Ватикану. Відтак, вперше заступником очільника губернаторства буде жінка, а не єпископ.

52-річна Петріні наглядатиме за адміністрацією Ватикану, включаючи музеї, поштове відділення, монетний двір та поліцію.

Сестра Рафаелла Петріні з 2005 року працює в Конгрегації Євангелізації народів. Захистивши докторат в Папському Університеті святого Томи Аквінському, викладає в ньому соціальну доктрину Церкви.

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск може здійснити візит до України у 2022 році.  Про такі плани понтифіка ще місяць тому розповів архієпископ і митрополит Львівської римо-католицької церкви Мєчислав Мокшицький. Утім, наразі офіційного підтвердження немає.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі