НТА > НОВИНИ > Новини політики > Це “шлак”. Парасюк про закон про деолігархізацію і дискусія з депутатом від «Слуги»

Це “шлак”. Парасюк про закон про деолігархізацію і дискусія з депутатом від «Слуги»

163

Екснародний депутат України та відомий «майданівець» Володимир Парасюк назвав законопроєкти, які приймає чинна влада, законодавчим шлаком.

Про це він сказав у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA .

Народний депутат від партії «Слуга народу» Данило Гетманцев заявив, що прийнявши сьогодні закон про деолігархізацію, влада зробила ще один крок  до боротьби з олігархами в Україні.

У відповідь екснардеп Володимир Парасюк зауважив, що президентська команда сьогодні має повноту влади і має історичний шанс змінити країну, проте не надто прагне це робити. Закони, які приймають нинішні депутати, Парасюк назвав сміттям.

«Те, що ви приймаєте, це є законодавчий шлак. Ні тепло, ні холодно всім людям. В тому числі олігархам не буде ні тепло, ні холодно, від того, що ви прийняли сьогодні. Це суто політтехнологічний крок», – акцентував гість ток-шоу.

Парасюк додав, що поки що не бачить тих кроків влади, які могли б реально очистити правоохоронну систему та провести судову реформу.

«Ви ж можете це все прийняти протягом однієї сесії. Хлопці, ви там сидите не один день, не одну годину. Вже третій рік ви впевнено там сидите. Але ви досі всім розказуєте, що ви нові. Ні, ви вже не нові, а старі. І ви маєте це зрозуміти!», – сказав екснардеп Володимир Парасюк.

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт Володимира Зеленського про олігархів. Законопроєкт підтримали 279 народних обранців.

Більшість голосів за закон віддала партія “Слуга народу” – 229, “За майбутнє” – 18, Довіра – 15, “Голос” – 11.

Напередодні Комітет Верховної Ради з нацбезпеки і оборони підтримав до другого читання законопроєкт Зеленського про олігархів. Зі 1271 поправки до закону врахували всього 13.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі