НТА > НОВИНИ > Новини політики > Парламент Японії висловив солідарність з Україною

Парламент Японії висловив солідарність з Україною

У резолюції японського парламенту прямо не вказано, що стало причиною ескалації напруги

312

Нижня палата парламенту Японії 8-го лютого ухвалила резолюцію, в якій висловила солідарність з Україною, а також заявила про підтримку її суверенітету й територіальної цілісності.

Про це повідомило видання Kyodo News. У документі сказано, що Токіо «завжди та серйозно стурбований долею українського народу, який сподівається на стабільність своєї країни та регіону».

Резолюція Палати представників японського парламенту також закликала зацікавлені країни якнайшвидше відновити стабільність у районах навколо України дипломатичним шляхом, заявивши, що «будь-яка зміна статус-кво силою є неприйнятною».

Видання зазначило, що резолюцію ухвалили на тлі зосередження Росією своїх військ на українсько-російському кордоні, однак у ній прямо не вказано, що стало причиною ескалації напруги.

«Ситуація залишається напруженою, дестабілізованою подіями за межами України», – туманно стверджують автори документу.

При цьому нижня палата японського парламенту закликала уряд використати всі дипломатичні ресурси, щоб зробити все можливе для зниження напруги в Україні та якнайшвидшого встановлення миру.

Також Японія висловила в ухваленій резолюції підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

У січні під час віртуального саміту з президентом США Джозефом Байденом прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда пообіцяв вжити «рішучі заходи у відповідь на будь-який напад» на Україну з боку Росії.

Нагадаємо, що вчора президент США Джо Байден і канцлер Німеччини Олаф Шольц обговорили шляхи стримування загроз з боку Росії. Американський лідер не відчуває жодних зволікань з боку уряду в Берліні для того, щоби повністю припинити існування проєкту Nord Stream 2 у разі російського вторгнення в Україну.

Зустріч міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок з президентом України Володимиром Зеленським скасували. Ймовірно це пов’язано з тим, що Німеччина і надалі  відмовляється надавати військову допомогу Україні.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"