У Львові пасажири, які користувалися громадським транспортом 23 лютого, масово скаржилися на списання подвійної суми за проїзд при розрахунку банківською карткою. У "Львівавтодорі" визнали "збій" й обіцяють повернути кошти.
У комунальному підприємстві заявили, що після перевірки кожної операції з'ясували, що в близько 2% пасажирів, які розрахувались за проїзд банківською карткою 23 лютого, справді відбулось «подвоєння транзакцій».
"Окремі випадки звернень підтвердились. Цей збій не пов’язаний з якістю роботи валідатора, часом валідації, маршрутом транспортного засобу, видом транспорту чи видом платіжної системи", - кажуть на підприємстві.
Провину взяв на себе головний підрядник із впровадження безготівкового розрахунку в громадському транспорті «Мікроелектроніка».
"Упродовж 14 робочих днів надмірно списані кошти у повному обсязі будуть повернуті пасажирам в автоматичному режимі", - обіцяють у "Львівавтодорі".
Нагадаємо, з 13 грудня 2023-го у всіх видах громадського транспорту Львова запровадили безготівковий спосіб оплати за проїзд. Відтоді в роботі системи не раз фіксували збої та помилки.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"