НТА > НОВИНИ > Новини політики > Печерський суд заарештував майно Порошенка

Печерський суд заарештував майно Порошенка

Петро Порошенко заявив, що 17-го січня планує повернутися в Україну із закордонної поїздки

240

Печерський районний суд Києва заарештував усе майно колишнього президента Петра Порошенка. Таке рішення ухвалили у справі про начебто державну зраду.

Відповідну заяву з цього приводу зробив адвокат Ігор Головань.

«Зараз наклали арешт на все майно Петра Олексійовича, хоча ми знаємо, що Печерський суд перебуває поза територіальною юрисдикцією перебуває”, – зазначив він.

Адвокат додав, що захист Порошенка двічі заявляв відвід, щоб не допустити фальшування документів.

Як повідомила «Українська правда» з посиланням на джерела у команді Порошенка, заарештували всі земельні ділянки, що належать Петру Порошенку, юридичні особи (банки, заводи тощо), які з ним пов‘язані, все нерухоме майно, включаючи будинок у Козині, банківські рахунки та корпоративні частки.

Наразі є можливість на апеляцію, однак оприлюднення повного тексту ухвали суду перенесли аж на 14-те січня.

Адвокат Порошенка назвав це переслідуванням, замовленням Офісу президента. Також захист лідера «Європейської Солідарності» готується до апеляції.

Нагадаємо, що 20-го грудня п’ятому президенту України Петру Порошенку оголосили підозру у державній зраді. Вона стосується забезпечення України вугіллям в умовах військового протистояння 2014-2015-го років.

24-го грудня виконувач обов’язків генерального прокурора Олексій Симоненко підписав клопотання про арешт Петра Порошенка. При цьому воно також передбачає 1 мільярд гривень застави. У той же час генеральна прокурорка Ірина Венедіктова пішла у відпустку.

Сьогодні ж стало відомо, що Петро Порошенко відтермінував своє повернення в країну. Замість першої половини січня, планує приїхати 17-го січня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі