НТА > НОВИНИ > Спорт > Пекін-2022: В олімпійському селищі виявили хворих коронавірусом

Пекін-2022: В олімпійському селищі виявили хворих коронавірусом

403

В олімпійському селищі Пекіна виявили перші випадки захворювання коронавірусом перед стартом зимових Ігор.

Про це повідомив Оргкомітет Олімпіади-2022, передає Суспільне.Спорт.

Перед Олімпіадою-2022 було відкрито три олімпійських селища – два у Китаї, одне – у Чжанцзякоу. Вони організовані під “бабл” для учасників Олімпіади-2022: спортсмени перебувають усередині цього олімпійського селища з метою уникнення розповсюдження коронавірусу.

У перший день функціонування олімпійських селищ позитивних випадків захворювання не було знайдено. Однак у наступний день один із учасників Олімпіади-2022 здав позитивний тест на коронавірус.

Про хворих коронавірусом у Оргкомітеті Олімпіади-2022 повідомили у звіті, станом на 24 січня. У ньому вказано, що з 246 осіб, які прибули у Пекін та мають відношення до Олімпіади, 12 здали позитивний тест на коронавірус.

Водночас ще три особи здали позитивний тест, перебуваючи в олімпійському селищі. Серед них – спортсмен або представник однієї зі збірних, його ім’я не зазначається.

Загалом з моменту відкриття олімпійського селища у Пекіні зареєстрували 21 хворого коронавірусом серед осіб, пов’язаних з Іграми. До цього не повідомлялося ані про наявність хворих у “баблі”, ані про позитивні тести у спортсменів.

Олімпіада-2022 проходитиме із обмеженнями для глядачів, організатори відмовилися від продажу квитків – замість цього їх розподілять поміж “групами уболівальників”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"