НТА > НОВИНИ > Пенсійне посвідчення у “Дії” матиме юридичну силу

Пенсійне посвідчення у “Дії” матиме юридичну силу

291

Пенсійний фонд України планує додати пенсійне посвідчення у “Дію”. У додатку буде формуватися електронне відображення посвідчення, в тому числі відцифрований образ обличчя.

Про це стало відомо з проекту постанови ПФУ, оприлюдненого для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Згідно з проектом наказу, електронне пенсійного посвідчення у “Дії” може формуватися за бажанням. Особа, якій виготовлено пенсійне посвідчення або платіжну картку, яка одночасно є пенсійним посвідченням, може додатково отримати відображення в електронній формі.

Електронне відображення пенсійного посвідчення формується засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг (“Дія”) за допомогою мобільного додатка “Дія”.

Відображення формується разом з унікальним електронним ідентифікатором (QR-кодом, штрих-кодом, цифровим кодом тощо), який забезпечує передачу інформації з реєстрів.

Електронне відображення пенсійного посвідчення формується автоматично за наявності в реєстрі відомостей, в тому числі відцифрованого образу обличчя особи.

Електронне відображення пенсійного посвідчення матиме однакову з пенсійним посвідченням юридичну силу та строк дії.

Пенсійне посвідчення формується якщо документ, що підтверджує призначення особі пенсії, є дійсним та строк його дії не закінчився.

Електронне відображення пенсійного посвідчення містить унікальний електронний ідентифікатор (QR-код, штрих-код, цифровий код), який забезпечує перехід за посиланням на відповідний підтвердний запис на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"