НТА > НОВИНИ > Новини світу > Пентагон не збирається конфліктувати з Росією в Чорному морі

Пентагон не збирається конфліктувати з Росією в Чорному морі

З’являлися розмови, що США хочуть залучити своїх військових для вивезення зерна з території України

251

Вашингтон не планує відправляти американських солдатів воювати в Україні. Зокрема, армія США не патрулюватиме Чорне море біля Одеси.

Про це повідомив CNN. Керівник пресслужби Пентагону Джон Кірбі нагадав, що Вашингтон не збирається відправляти американських військових в Україну.

«Наш президент зрозуміло сказав, що ми не збираємося відправляти американських солдатів воювати в Україні. Ці слова стосуються і неба над Україною, і потенціалу морського конфлікту з Росією», – наголосив він.

Раніше прессекретар Пентагону Джон Кірбі заперечив чутки, що Сполучені Штати Америки хочуть залучити своїх військових для вивезення зерна з території України.

Нагадаємо, що, за словами міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, Україна незабаром отримає ще більше потужної зброї від США.

У середині червня міністри оборони країн НАТО зберуться на засідання в Брюсселі. На зустріч запросили і представників України.

У Росії на тлі незначних успіхів на Донбасі знову заговорили про можливість наступу на Київ, щоби реалізувати свій «план-максимум».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі