НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Передвиборчий конфуз. Прем’єр-міністра Канади закидали камінням

Передвиборчий конфуз. Прем’єр-міністра Канади закидали камінням

202

Під час мітингу в провінції Онтаріо прем’єр-міністра Канади Джастіна Трюдо закидали камінням. Інцидент спровокували противники обов’язкової вакцинації.

Про це повідомив CBC. У Трюдо кинули каміння під час передвиборчого заходу після його заяви про те, що його політику не будуть визначати вимоги так званих «противників вакцинації».

«У цій країні є невеликий елемент маргіналів, які не вірять в науку, влаштовують расистські, жінконенависницькі напади. Але переважна більшість канадців не є такими. І я знаю, що вони не дозволять мафії противників вакцинації диктувати, як ця країна переживе пандемію», – сказав прем’єр.

Після виголошеної заяви Трюдо попрямував до автобуса, який оточили розгнівані протестувальники. Вони кинули в його бік каміння.

Як зазначив сам Трюдо, він не постраждав і почувається нормально.

Після цього лідерка консерваторів Ерін О’Тул нас своїй сторінці в Twitter назвала цей інцидент «огидним». «Політичне насильство ніколи не виправдовується, і наші медіа мають бути вільними від залякування, утисків і насильства», – написала вона.

Раніше прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив дострокові парламентські вибори, вони пройдуть вже 20-го вересня. У передвиборчій програмі Трюдо робить ставку на високий рівень вакцинації від коронавірусу в країні та відновлення економіки Канади після пандемії.

Нагадаємо, що в червні в Канаді змінили свої вказівки щодо змішування та узгодження других доз вакцин COVID-19 і порадили канадцям поєднувати вакцини від AstraZeneca-Oxford, Pfizer-BioNTech або Moderna у певних ситуаціях.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, чи будуть в країні вводити каральні заходи для невакцинованих. За його словами, для того, щоб запроваджувати будь-які каральні заходи, треба переконатися, чи кожна людина має доступ до вакцинації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі