НТА > НОВИНИ > Спорт > Перемога «Динамо» в Стамбулі, гол-фантом для «Ворскли». Драми українців у єврокубках

Для обидвох матчів за участю українських клубів у єврокубках знадобилися додаткові часи

668
e3e04970 c902 4c5e b81f 7d493c6db88b

Київське «Динамо» та полтавська «Ворскла» проводили поєдинки єврокубків. Кияни зіграли з «Фенербахче» у Стамбулі в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів і дотиснули суперників у екстратаймі – 2:1.

Після нульової нічиєї в першій грі «динамівці» непогано розпочали другий тайм: польський легіонер Томаш Кендзьора майстерно пройшов правим флангом, дуже ефектно обіграв опонента та віддав передачу на Віталія Буяльського, який переправив м’яч у ворота турків.

Згодом здавалося, що героєм зустрічі став воротар київського клубу Геннадій Бущан, коли він парирував одинадцятиметровий удар від досвідченого еквадорця Валенсії.

Однак саме «динамівський» голкіпер на передостанній хвилині не дотягнувся до м’яча, дозволивши угорцю Аттілі Салаю зрівняти рахунок ударом головою.

d342a0f3 0f70 405f 99c8 1982ab23cd4c

Та все ж у екстратаймі футболіст «Динамо» та збірної України Олександр Караваєв вирвав перемогу для українського клубу.

post642953 e2525 content

«Фенербахче» (Туреччина) – «Динамо»  (Україна) – 1:2 (у доданий час)

Гол: Салай, 89 – Буяльський, 57; Караваєв, 114

Нереалізоване пенальті: Валенсія (Ф), 70 (воротар)

Перший матч: 0:0

«Ворскла» після перемоги 3:2 у першому матчі поступилася шведському «АІКу» у повторній грі. При цьому все закінчилося величезним скандалом, оскільки другий і переможний гол стокгольмський клуб арбітри зарахували після того, як м’яч не перетнув лінію воріт…

Де тут гол? Це просто жах!..

«АІК» (Швеція) – «Ворскла» (Україна) – 2:0 (у доданий час)

Гол: Мендес, 45+3; Бьорнстрем, 107; Караваєв, 114

Перший матч: 2:3

22ee105f ccaa 4228 b2c5 c05c6d1d29d1 1

Нагадаємо, що через рішення правовласника матч «Фенербахче» – «Динамо» показували на телеканалі «2 + 2» з 15-хвилинною затримкою.