НТА > НОВИНИ > Спорт > “Переможний компроміс”: нове рішення УЄФА щодо напису “Героям слава!” на футболках збірної України

“Переможний компроміс”: нове рішення УЄФА щодо напису “Героям слава!” на футболках збірної України

101

Напис “Героям слава!” не буде видалений з форми національної збірної на Євро-2020. УЄФА та Українська асоціація футболу (УАФ) узгодили форму, в якій збірна України зможе зіграти на чемпіонаті Європи.

Про це у Facebook повідомив президент УАФ Андрій Павелко.

За його словами, попередній варіант форми з гаслами “Слава Україні” та “Героям слава” і картою України не буде заборонений. Переговори з УЄФА були непростими, однак вдалося досягти “переможного компромісу”.

“Мільйони охочих матимуть змогу придбати екіпіровку національної збірної України у презентованому нами дизайні”, – написав Павенко.

Павелко зауважив, що в УАФ переконали УЄФА в тому, що “Слава Україні!”, “Героям слава!” і великий герб збірної України – це офіційні футбольні символи країни.

Тепер вже затверджено, що на час проведення Євро-2020 на внутрішній стороні футболок буде додано ще один елемент – велику емблему національних збірних з картою України, Тризубом і ще одним написом “Слава Україні!”. А гасло “Героям слава!” буде розміщено за картою, в центрі обрисів кордонів України і має стати оберегом для футболістів.

Нагадаємо, збірна України представила форму до Євро-2020 з картою України та написами «Слава Україні! – Героям Слава!». Зображення на формі карти України з Кримом викликало обурення в Росії. Відтак РФ подала скаргу на розміщення слоганів і карти на футболках збірної України.

В УЄФА заявили, що поєднання двох гасел на формі збірної України є політичним і тому зажадали прибрати слоган «Героям Слава!».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі