НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Перепоховання кіборга Олександра Бондара, який загинув у Донецькому аеропорту у 2015 році. Наживо

Перепоховання кіборга Олександра Бондара, який загинув у Донецькому аеропорту у 2015 році. Наживо

Кіборг пішов у розвідку, щоб знайти вихід для побратимів, і не повернувся

906

У Львові сьогодні, 4 грудня, відбувається перепоховання останків кіборга Олександра Бондара, який загинув під час оборони Донецького аеропорту у 2015 році.

Прощання відбувається на території у 80-ї окремої десантно-штурмової бригаді. Далі пройде панахида у Гарнізонному храмі. Поховають Героя на Личаківському цвинтарі.

Бондар Олександр Володимирович народився 2 вересня 1968 року у місті Львові. Був старшим сержантом призваний на службу в серпні 2014 року під час мобілізації у Збройних силах України. Зник безвісті 20 січня 2015 року під час оборони аеропорту Донецька. За свідченнями побратимів, він пішов дивитися, чи є можливість вибратися з терміналу, після чого зник.

Його поховали у Дніпрі як невідомого солдата, оскільки тіло було пошматоване. Родина військовослужбовця довго не визнавала його загиблим, сподіваючись, що він перебуває в полоні. Ідентифікували Бондаря за тестом ДНК через п’ять років після смерті.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі