НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Перепустка для дівчини очільника патрульної поліції Львівщини. Деталі скандалу. Наживо

Перепустка для дівчини очільника патрульної поліції Львівщини. Деталі скандалу. Наживо

2094

Якими є правила видачі перепусток для проїзду центральною частиною Львова. Як кохана очільника патрульної поліції отримала спецперепустку, що дозволяє красуватися автівкою Площею Ринок.

Деталі скандалу із подарунком, який вартував очільнику патрульної поліції Львівщини Роману Пилипенку посади, – наживо у стрімі від NTA.

Як переконувала під час брифінгу керівниця ЛКП «Ратуша-сервіс» Ірина Тихоліз, подарована перепустка, є недійсною і мерія не має до неї жодного стосунку. «Червоні» перепустки такого типу втратили чинність в березні 2021 року і їх замінили новими зразками.

«Тепер перепустки такого типу замінили «коричневими». Їх мали службові машини, для разових заїздів, обслуговування делегацій, обслуговування реставраційних робіт. Вона діє як разова та є тимчасовою для категорії «Д». Такі перепустки не продаються, лише йдуть чітко з реєстру через ЦНАП. Просто прийти, принести листочок і попросити перепустку не можна», – зазначила вона.

Зараз триває службове розслідування, щоб з’ясувати, на яку машину та за якими підставами виготовлявся документ із відео.

Нагадаємо, вчора відсторонили від посали керівника управління патрульної поліції у Львівській області Романа Пилипенка за те, що він подарував своїй дівчині, працівниці апарату Львівської облради Василині Софранюк (Федюк) перепустку на проїзд Площею Ринок у Львові.

За інформацію проєкту “Говорить Великий Львів”, Василину після скандалу заднім числом відправили у відпустку. У відділі гуманітарної політики та міжнародного співробітництва, де вона працює, від коментарів відмовилися.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
3
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі