НТА > НОВИНИ > Суспільство > Перепис населення України проведуть у три етапи. Деталі

Перепис населення України проведуть у три етапи. Деталі

Під час визначення кількості людей в Україні відбуватиметься традиційний обхід будинків

444

Перепис населення України 2023-го року пройде в три етапи. У ньому передбачено ще й онлайн-раунд.

Про це повідомив віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у інтерв’ю для агенції BBC Україна.

За його словами, на першому етапі має пройти верифікація даних у всіх базових реєстрах, щоби прибрати інформацію, яка може дублюватися. Передбачається, що демографічний реєстр стане базовим для всіх інших, і це дозволить зрозуміти реальну ситуацію – скільки людей в країні.

«Другий етап – це онлайн-раунд, у вас буде можливість зареєструватися на порталі. Ту інформацію, яку може підтягнути з реєстрів, вже підтягнули, щоби ви її заново не заповнювали. Ту інформацію, якої не вистачатиме, ви зможете додати», – зазначив Федоров.

На третьому етапі проведуть традиційний обхід будинків – для тих, хто не переписався онлайн. Федоров зазначив, що на перепис планували виділити 5-6 мільярдів гривень, але витратять на нього набагато менше.

«Я не бачу причин, чому 2023-го року не провести якісний перепис населення, який визнають у світі», – додав він, але в той же час не уточнив, як в цьому процесі допоможе американська компанія Apple.

Нагадаємо, що минулого тижня в Україні схвалили програму перепису населення 2023-го року. Під час цієї процедури українцям доведеться відповісти на понад 50 запитань. Таке рішення ухвалили на спільному засіданні президії Національної академії наук України та колегії Державної служби статистики.

Раніше стало відомо, що перепис населення в Україні проведуть у співпраці з американською технологічною компанією Apple.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі