НТА > НОВИНИ > Суспільство > Перестрілка бурятів із чеченцями. В армії окупантів відбувся міжетнічний конфлікт

Перестрілка бурятів із чеченцями. В армії окупантів відбувся міжетнічний конфлікт

Багато російських військових відмовляється вести подальшу службу, це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ

475

В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулася перестрілка між військовими Російської Федерації чеченської та бурятської національностей.

Про це повідомила пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України. В нічному інциденті взяли участь по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

«Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та «нерівноправність» умов із чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу винятково «загороджувальними загонами». Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто відкривати вогонь в того, хто намагається відступати», – сказано в повідомленні.

Українські розвідники акцентують увагу на ще одній причині – це нерівномірність розподілу награбованого. Основний «зиск» від мародерства отримують ті ж чеченці.

Через небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами й особовим складом підрозділів збройних сил Росії в окупованій Федорівці Запорізької області. Росіяни скаржаться місцевим мешканцям на обман під час підписання контрактів і отримання згоди на участь у бойових діях.

«З’ясувалося, що російським контрактникам обіцяли операцію за «кримським сценарієм». Тобто відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби», – наголосили в управлінні Розвідки.

Натомість, побачивши реальну картину, багато росіян відмовилося вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів вивезли в невідомому напрямку. Назад вони не повернулися.

Нагадаємо, що від російських окупантів звільнили село Руська Лозова. З нього масово обстрілювали Харків.

Державна прикордонна служба України запровадила додаткові режимні обмеження у прикордонних районах. Мешканцям Сумської та Чернігівської областей заборонили наближатися до кордону ближче, ніж на 1 кілометр удень і на 20 кілометрів уночі.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі