НТА > НОВИНИ > Переважна більшість українців виступає за вступ до ЄС – опитування

Переважна більшість українців виступає за вступ до ЄС – опитування

127

Вступ України до Європейського союзу у червні 2021-го року підтримують більше половини населення країни. У разі проведення референдуму майже три чверті його учасників проголосували би за.

Такими є найсвіжіші дані опитування КМІС. Відповідаючи на запитання про вступ Україні до ЄС, 52% опитаних вказали, що вони проголосували би за, 19% – проти і 29% – не визначилися або не брали би участі у голосуванні.

Вступ України до ЄС на референдумі підтримали б майже 75% його учасників

Участь у голосуванні взяли б 71% усіх, хто має право голосувати та проживає на територіях, які не окупувала Росія. Подані голоси розподілилися б таким чином: за вступ до ЄС – 73% голосів, проти – 27%.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування з 8-го по 9-те червня 2021-го року серед 2007-ми респондентів методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews). Статистична похибка вибірки не перевищує 2,4%.

Зазначимо, дані опитування Центру «Социс» і Центру Разумкова свідчать, що на референдумах перемогли би прихильники вступу до Європейського Союзу та НАТО.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі