НТА > НОВИНИ > Львівські новини > “Перевізники хотіли підняти вартість до 14 гривень”, – представник виконкому

“Перевізники хотіли підняти вартість до 14 гривень”, – представник виконкому

210
Перевізники хотіли підняти вартість до 14 гривень

В економічних розрахунках, поданих на розгляд виконкому ЛМР щодо підняття ціни у громадському транспорті Львова, йшлося про необхідність встановити тариф у 14 грн. Натомість виконавчий комітет погодив вартість у 10 гривень.

“Зважаючи, що другий рік триває пандемія, економічна ситуація залишається складною для більшості мешканців, таке різке зростання вартості проїзду стало б серйозним ударом по їхніх гаманцях. На виконкомі вдалося відстояти нижчу вартість -10 гривень”, – прокоментував сьогоднішнє рішення про підняття вартості проїзду у Львові член виконавчого комітету Львівської міської ради Богдан Шустер.

Для електротранспорту далі зберігаються абонементи та різні варіанти для оплати проїзду: 10 грн – у водія, 9 грн – у касі на зупинці, 8,5 грн – у безготівковий спосіб. Вартість проїзду для студентів – 5 гривень, безготівково – 4 гривні.

“Також я сьогодні звернув увагу на потребі якнайшвидше впровадити е-квиток, де буде закладено вартість проїзду за 1 кілометр. Це зменшить економічне навантаження як на бюджет міста, так і на кишені мешканців”, – наголосив Шустер

Нагадаємо, сьогодні, виконком Львівської міської ради прийняв рішення про підняття вартості проїзду в громадському транспорті до 10 гривень.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі