НТА > НОВИНИ > Новини світу > Перша країна у світі запровадила обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 для дітей

Перша країна у світі запровадила обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 для дітей

Щеплення проводитимуть наступного року вакциною Pfizer

122

Уряд Коста-Рики першим у світі запровадив обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 для дітей у віці від 5 до 11 років.

Про це йдеться у повідомленні місцевого МОЗ.

 «У нашій країні вакцини, включені до основної таблиці, встановленої CNVE, є обов’язковими для неповнолітніх, зокрема вакцини проти вітряної віспи, поліомієліту, останнім часом проти вірусу папіломи людини, включеного у 2017 році, і цьогоріч включено імунізацію проти COVID -19», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що ця вакцинація увійде до списку основних дитячих щеплень у Коста-Ріці та розпочнеться у березні наступного року.

 «Для цього країна закупить 3,5 млн доз вакцини Pfizer», – повідомив президент Карлос Альварадо.

Як пише газета The Tico Times, близько 1,5 млн із них прищеплять дітей, решта доз піде на треті, бустерні щеплення для дорослих.

За даними Фонду соціального страхування Коста-Ріки від 2 листопада, 73% населення віком від 12 до 19 років отримали одну дозу вакцини проти COVID-19. Від 25 жовтня вакцинацію підлітків віком від 12 років відкрито в загальному порядку.

Нагадаємо, що протягом останньої доби у світі виявили більше 400 тисяч випадків зараження коронавірусом. Загальне число хворих перевищило 250 мільйонів.

Найбільше випадків зараження коронавірусом за добу виявили у Росії (41 335), США (32 479) та Великобританії (30 693). Україна із 25 063 випадками. перебуває на п’ятому місці. За кількістю смертей Україна посідає друге місце в світі, поступаючись лише Росії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі