НТА > НОВИНИ > Новини світу > Перша леді США буде знову викладати у коледжі і носитиме маску

Перша леді США буде знову викладати у коледжі і носитиме маску

260

Перша леді США Джилл Байден заявила, що на наступному тижні повернеться в кампус громадського коледжу Північної Вірджинії, щоб відновити індивідуальне навчання з написання творів.

Пані Байден буде їздити на кортежі до кампусу Олександрії щовівторка та щочетверга. Агенти секретних служб супроводжуватимуть першу леді, яка буде носити маску весь час на території кампуса, попри те, що вона повністю вакцинована, відповідно до правил коледжу.

Вона сказала, що вітає повернення до очного навчання, додавши, що «важко вчитися на Zoom», на відміну від особистого спілкування зі своїми учнями.

Перша леді наполягала на тому, щоб студентам слід повернутися в класи, незважаючи на стрімке зростання числа випадків COVID в США, причому в останньому сплеску винен варіант Delta.

Суперечки про те, чи слід відправляти студентів назад в клас або продовжувати дистанційне навчання, також відновилися в останні тижні, і пані Байден твердо перебуває в таборі прихильників очного навчання.

Джилл Байден викладала в громадському коледжі близько 12 років. Вона буде навчати студентів віком від 18 років і старше.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі