НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Перша серед країн ЄС. Данія скасовує всі карантинні обмеження

Перша серед країн ЄС. Данія скасовує всі карантинні обмеження

Нові правила почнуть діяти 1 лютого 2022 року

369

Данія стала першою країною ЄС, яка заявила про скасування практично всіх карантинних обмежень, попри те, що кількість інфікованих “Омікроном” у Європі зростає.

Про це повідомляє NDTV.com.

“Ми прощаємося з обмеженнями та ласкаво просимо в життя, яке ми знали до коронавірусу”, — заявила прем’єр-міністр Метте Фредеріксен.

Відтак, згідно з опитуванням бюро AFP, Данія стане першою країною Європейського союзу, яка скасує внутрішні обмеження, попри хвилю “Омікрону”. Нові правила почнуть діяти 1 лютого 2022 року.

За словами Фредеріксена, успішний захист від інфекції дала програма вакцинації. Тому уряд вирішив, що коронавірус більше не слід вважати небезпечним захворюванням для суспільства.

Де-факто це означає скасовування всіх внутрішніх обмежень:

  • використання сертифікатів, як перепусток
  • обов’язкове носіння масок
  • раннє закриття барів і ресторанів

Проте Данії планує зберегти деякі прикордонні заходи ще на чотири тижні. Зокрема, тести та/або карантин залежно від статусу імунітету мандрівників.

Нагадаємо, що в Англії з 27-го січня перестали діяти майже всі карантинні обмеження. Правила пом’якшать і в інших регіонах Великої Британії. Повідомляється, що за тиждень в Англії мало що нагадуватиме про пандемію коронавірусу. Стануть непотрібними захисні маски та ковідні сертифікати.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"