НТА > НОВИНИ > Погода > Перше «бабине літо» закінчилося, зустрічайте дощі. Погода на найближчі дні

Перше «бабине літо» закінчилося, зустрічайте дощі. Погода на найближчі дні

155

Найближчої доби атмосферні фронти принесуть опади. Особливо це стосується західних областей України, температура повітря там частково знизиться.

Такий прогноз зробила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці у Facebook. «У вівторок Україну перетинатимуть атмосферні фронти. З фронтами, зазвичай, пов‘язані дощі. Будуть вони і завтра, проте в основному на Заході України», – зазначила вона.

За її словами, може збільшитися хмарність та трохи зволожитися повітря також на Півночі, у центральних областях, може торкнути Харківщину. Але й сонця вистачатиме. Південь та Схід ще належатимуть сухій повітряній масі.

Температура повітря буде дещо нижчою у північних та західних областях – адже вони завтра опиняться в тилу холодного фронту, вдень очікуються ще все ж комфортні – +18 – +22 градуси.

На решті території України залишатиметься літня погода – +20 – +25 градусів.

Раніше Наталка Діденко зазначала, що періодів із потеплінням найближчими тижнями буде ще декілька. Тож «бабине літо», яке ми пережили минулими вихідними, далеко не останнє цього року.

Приблизно таку ж погоду передбачив і Гідрометцентр на своєму сайті.

«Не забувайте про тумани, їхня оманлива ранкова краса з видимість 300-500 метрів хай не відволікає вас, дорогі водії, від дороги», — зазначила також Наталка Діденко.

Нагадаємо, що на минулі вихідні, 11-12-те вересня, синоптики прогнозували сонячну та теплу погоду в Україні без опадів. Температура повітря протягом цих днів сягала позначок у +22 – +26 градусів.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі