НТА > НОВИНИ > Спорт > Перше срібло України. Плавець Романчук фінішував другим на 1 500 метрів у Токіо

Перше срібло України. Плавець Романчук фінішував другим на 1 500 метрів у Токіо

427

Українець Михайло Романчук завоював срібло в фінальному запливі на дистанції 1 500 м вільним стилем серед чоловіків на Олімпіаді-2020 на Токіо. Романчук показав результат 14.40,66. Відставання від лідера склало 1,01 с.

Олімпійським чемпіоном став американець Роберт Фінке. Його час – 14.39,65. Бронзовий призер – німець Флоріан Велброк (14.40,91). З трійки призерів «відчепили» ще одного фаворита – італійця Ґреґоріо Пальтріньєрі, він став четвертим – 14.45,01

У фінальному запливі взяли участь двоє українців – Михайло Романчук по 4-ій доріжці та Сергій Фролов – по 7-ій.

Наш фаворит – Романчук – спочатку трохи відпустив головних суперників, але потім ледь не всю дистанцію ішов другим. Боротьба виявилася запеклою. Українець разом з німцем Флоріаном Велброком і американцем Робертом Фінке трималися майже разом, далі наш спортсмен начебто дещо відстав. Але до срібла завдяки хорошому фінішу таки доплив, поступившись лише представнику США.

У цьому ж запливі брав участь Сергій Фролов. Він фінішував на 8-му місці з результатом 15.04,26.

Нагадаємо, що Романчук завоював бронзу Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м. Фролов фінішував тоді на 6-му місці.

Учора перша ракетка України Еліна Світоліна скористалася шансом на першу олімпійську медаль в історії українського тенісу. Вона у наддраматичному поєдинку виборола бронзу Олімпіади.

Раніше бронзові нагороди в Токіо-2020 завоювали дзюдоїстка Дарія Білодід, стрілки Олена Костевич і Олег Омельчук і фехтувальник Ігор Рейзлін.