НТА > НОВИНИ > Спорт > Перший скандал на Олімпіаді в Пекіні. Російських фігуристів підозрюють у допінгу

Перший скандал на Олімпіаді в Пекіні. Російських фігуристів підозрюють у допінгу

Росія зараз перебуває на Олімпійських іграх у статусі країни без прапора та гімну

482

Нагородження фігуристів на Олімпіаді перенесли через проблеми команди ОКР (Олімпійський комітет Росії) з допінг-тестом.

Інформаційна агенція Inside The Games назвала можливу причину перенесення нагородження фігуристів на Олімпіаді за підсумками командних змагань. Це – проблеми з тестуванням на допінг одного з представників збірної.

Зазначається, що це питання юридичного характеру, воно має стосунок до тесту, який зробили до старту Олімпіади в Пекіні. У проблему залучено як ОКР, так і міжнародне антидопінгове співтовариство.

«Ситуація виникла вчора, – сказано в офіційному повідомленні Міжнародного союзу ковзанярів. – Вона потребує консультацій із Міжнародним олімпійським комітетом».

Директор з комунікацій МОК Марк Адамс прокоментував ситуацію, зазначивши, що поки що не може говорити з цього приводу, але проблема справді існує.

«Оскільки це може мати юридичні наслідки, я не можу це коментувати на цій стадії. Але ж проблема існує. Сподіваюся, що трохи пізніше я зможу сказати більше», – наголосив Адамс.

Прес-аташе Федерації фігурного катання на ковзанах Росії Ольга Єрмоліна у розмові зі Спорт-Експресом лаконічно прокоментувала цю інформацію:

«Без коментарів. Нічого не можу сказати», – сказала Єрмоліна.

Взагалі, в Росії зараз щось схоже на паніку. Адже якщо її спортсменів ще раз зловлять на допінгу, то це може мати непередбачувані наслідки. І так зараз вона перебуває у статусі країни без прапора та гімну, а новий випадок допінг-порушення може призвести до тривалої дискваліфікації.

У понеділок, 7-го лютого, російські фігуристи виграли командний турнір Олімпійських ігор у Пекіні. За збірну Росії виступали Марк Кондратюк, Каміла Валієва (обидва – одиночне катання), Анастасія Мішина та Олександр Галлямов (парне катання), Вікторія Синіцина та Микита Кацалапов (танці).

Церемонія нагородження мала відбутися наступного дня – у вівторок. Нову дату проведення заходу поки що не визначили.

Нагадаємо, що вчора на Олімпіаді в Пекіні змагання проходили у 12-ти з 15-ти видів спорту. Комплекти медалей розіграли у 8-ми видах спорту. Найбільшу кількість медалей у четвертий змагальний день здобули спортсмени з Норвегії – чотири. Україна, як і раніше, без нагород.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі