НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Першими вийшли до ріки Оскол. Командир 80-ки подякував своїм воїнам

Першими вийшли до ріки Оскол. Командир 80-ки подякував своїм воїнам

Під час контрнаступу на Харківщині десантники рейдом пройшли близько 90 кілометрів та звільнили десятки населених пунктів

1170

Командир 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка брала активну участь у спецоперації з визволення Харківської області, полковник Ігор Скибюк подякував своїм воїнам за проведену роботу.

«Шановні офіцери, сержанти, солдати… хлопці та дівчата, нас у бригаді багато і з кожним зустрітись важко, але я би дуже хотів усім щиро подякувати! Подякувати за відвагу в боях, відданість справі і непідробну любов до Батьківщини», – звернувся Скибюк до воїнів.

Він наголосив, що бригада успішно виконала усі покладені на неї завдання, ламаючи плани ворога та завдаючи йому великих втрат. Зокрема це оборона Вознесенська, Білогорівки, Берестового, Верхньокам’янського, Пісок й багатьох інших міст і селищ України.

«Остання операція стала дійсно особливою — через свої масштаби і наслідки у нашій визвольній війні. Хочу, щоб ви розуміли, що лише наша бригада – розгромила дві ворожі батальйонно-тактичні групи, першою підійшла до річки Оскол та створила оточення для ізюмського угрупування противника», – каже Ігор Скибюк.

Саме із побратимами із 25 повітряно-десантної бригади львівські десантники зайшли в місто Ізюм.

Загалом рейдом у тилу ворога пройшли біля 90 кілометрів і звільнили десятки населених пунктів Харківщини

«Ця операція показала, що особовий склад 80-ї ОДШБр – це дивовижний сплав золота, як символа патріотизму, високих моральних якостей та сталі – уособлення мужності, професійності й відваги. Дякую вам за усі зусилля! Вічна пам’ять усім загиблим», – додав командир 80-ки.

Нагадаємо, десантник 80 ОДШБр, який брав участь у контрнаступі на Харківщині та у звільнені Ізюма, зізнався, що спочатку навіть військові не до кінця розуміли весь масштаб спецоперації. Думали, що звільнять Балаклію та ще кілька населених пунктів. Не менш враженими були і місцеві мешканці, які одного ранку несподівано прокинулися вже звільненими.

Розповідь Ігоря Скибюка про оборону Вознесенська на Миколаївщині ще на початку повномасштабного вторгнення і важкі бої за переправу через Сіверський Донець біля Білогорівки, що вже стали легендою, читайте тут.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі