НТА > НОВИНИ > Новини світу > Персональні санкції продовжать. Посли ЄС узгодили рішення щодо анексії Криму

Персональні санкції продовжать. Посли ЄС узгодили рішення щодо анексії Криму

368

Посли Європейського Союзу узгодили продовження на 6 місяців санкцій проти 177-ми фізичних та 44-ох юридичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності України.

Про це в Twitter повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк. Рішення ще має затвердити Рада ЄС з подальшою публікацією в Офіційному журналі Євросоюзу, після чого воно офіційно набуде чинності.

Санкції стосуються заморожування активів і заборони на видання віз зазначеним у списку ЄС особам.

Нагадаємо, що санкції запровадили 2014-го року у відповідь на російську окупацію українського півострова. Відтоді їх декілька разів продовжували і розширювали.

Варто зазначити, що в понеділок, 12-го липня, Євросоюз продовжив санкції проти цілих секторів російської економіки через російську агресію на території України. Крім економічних санкцій, ЄС продовжив обмеження за незаконну анексію Росією Криму та навмисну дестабілізацію політично-соціальної ситуації в Україні.

На початку серпня стало відомо, що адміністрація президента США Джо Байдена ввела нові санкції проти самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Наказ американського лідера розширив сферу дії національної надзвичайної ситуації, оголошеної 16-го червня 2006-го року, і наклав санкції щодо блокування осіб, які працюють у секторі оборони та супутніх матеріалів, секторі безпеки, енергетиці, секторі хлориду калію, секторі тютюнових виробів, будівельному секторі, транспортному секторі й інших.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі