НТА > НОВИНИ > Суспільство > Під час війни загинули 89 українських спортсменів і тренерів

Під час війни загинули 89 українських спортсменів і тренерів

Ще 24-го лютого багатьох російських і білоруських спортсменів усунули від міжнародних змагань через на вторгнення Росії в Україну

261

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинули 89 спортсменів і тренерів.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський на брифінгу після зустрічі з керівником Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томасом Бахом.

«Багато українських спортсменів пішли до лав Збройних сил України захищати нашу країну на полі бою. 89 спортсменів і тренерів загинули в результаті бойових дій, 13 захопили, вони перебувають у російському полоні», – зазначив він.

Український президент також висловив подяку МОК за підтримку українських спортсменів.

Очільник Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах запевнив, що МОК не зніматиме заборону на участь російських і білоруських спортсменів у міжнародних змаганнях.

«Ми від початку війни дотримуємося тієї ж позиції, вона була дуже потужною і виразною. Ми рішуче засудили російське вторгнення, війна триває, і дуже багато вжито заходів, включно з рекомендаціями міжнародним федераціям не запрошувати російських або білоруських спортсменів на змагання. Ця позиція залишається без змін, і час іще не настав, щоби знімати таку заборону», – наголосив Бах.

Ще 24-го лютого багатьох російських і білоруських спортсменів усунули від міжнародних змагань через на вторгнення Росії в Україну.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський зазначив, що заява лідера білоруського режиму Олександра Лукашенка про єдину армію з Росією є небезпечним сигналом для України та для народу Білорусі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі