НТА > НОВИНИ > Під Харковом бригада ЗСУ захопила шість нових російських танків

Під Харковом бригада ЗСУ захопила шість нових російських танків

Танк прожерливий на паливо, але наші воїни захопили ще й паливозаправник

626

Механізований батальйон однієї з бригад ЗСУ під Харковом, під час успішного та стрімкого бою з російськими окупантами, захопив шість нових російських танків Т-80БВМ зі складу 200-ї мотострілецької бригади ЗС РФ. 

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів Юрій Бутусов.

Журналіст розповів про боягузливу поведінку командира бригади окупантів та успішну операцію наших військових.

“Командує (200-ю мотострілецькою бригадою ЗС РФ — ред.) полковник Денис Курило. Але командувати йому залишилося недовго, на своєму ютуб-каналі я розкрию обставини його ганебної втечі та розгрому двох БТГР 200-ї бригади одним, наголошую, одним батальйоном ЗСУ на БМП-2 і з одним ПТРК Джавелін. Комбат цього батальйону своїми умілими діями у зустрічному бою заслужив звання Герой України. Танки господарський комбат всі забрав, і незабаром у складі нашого батальйону з’явиться позаштатна танкова рота на новітній російській техніці з мінімальним пробігом. Танк прожерливий на паливо, але наші воїни захопили ще й паливозаправник”, — написав Бутусов.

Захоплена техніка виявилася добре оснащеною і тепер воюватиме на українській стороні.

“Танки озброєні новітніми російськими підкаліберними й керованими снарядами, дуже приємно буде застосовувати це по залишках тієї самої нещасливої 200-ї бригади… Слава українським героям, які назавжди знищили міф про величну російську армію і розігнали цю армію по кущах відібравши не потрібне цим зайцям озброєння. Тепер Т-80БВМ буде в руках справжніх левів”, — підсумував Бутусов.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі