НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Підлітки спалили портрет Путіна на даху біля Оперного театру

Підлітки спалили портрет Путіна на даху біля Оперного театру

Батьки можуть отримати штраф за «розваги» дітей

893

У Львові двоє хлопців-підлітків забралися на дах будинку у центрі Львова неподалік Оперного театру та на камеру спалили портрет Володимира Путіна. Відео поширили у соцмережах та отримали неоднозначну реакцію. Понад те, батьки дітей можуть отримати штраф – до 1 700 гривень.

На кадрах, якими похвалилися неповнолітні руфери, видно, як двоє дітей підліткового віку підпалюють фотокартку, на якій був зображений президент Росії. Далі показали кадри панорами Львова.

 

Дистанційка і дахи

Сам підпал світлини президента країни-агресора користувачі соцмереж похвалили. Натомість підйом на дах львівського будинку – розкритикували за небезпечність «шоу». З користувачами у соцмережах погоджуються і правоохоронці. Тим паче, що під час карантину, коли учнів перевели на дистанційне навчання, випадків, коли неповнолітні шукають пригод на дахах, побільшало.

«Проводимо профілактичні розмови, пояснюємо дітям, що руферство є небезпечним для їхнього життя та здоров’я. А ще за таке передбачається адміністративна відповідальність.  Проводимо такі бесіди у всіх школах, коледжах. Раз у місяць буваємо у кожному навчальному закладі»», – розповідає старший інспектор відділу ювенальної превенції Нацполіції Львівщини Олександр Колодій.

 Паліям портрета Путіна вже виповнилося по 16 років, відтак на них складають протокол про правопорушення. Та оскільки є неповнолітніми, відповідатимуть їхні вчинки батьки.

«За статтею 184 Кодексу України про адміністративне порушення – це відхилення батьків або осіб, що їх замінюють, від передбачених законодавством обов’язків щодо виховання дітей. За це передбачено попередження або штраф – від 850 до 1700 гривень», – додає старший інспектор відділу ювенальної превенції Нацполіції Львівщини Олександр Колодій.

Юлія Бундз

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"