НТА > НОВИНИ > Новини політики > Підозрюваний у державній зраді депутат Козак «знайшовся» в Білорусі

Підозрюваний у державній зраді депутат Козак «знайшовся» в Білорусі

Депутат Верховної Ради Тарас Козак вказав у своїй декларації, що зараз перебуває в Білорусі

141

У повідомленні від 25-го червня про суттєві зміни в майновому стані він вказав 1,319 мільйона гривень видатків на оренду нерухомого майна у Білорусі та продаж валюти на суму 1,341 мільйона гривень.

Тарас Козак перебуває у розшуку за підозрою в державній зраді. Він фігурує у тій же справі, що й Віктор Медведчук.

Нагадаємо, що, за клопотанням слідчого СБУ, погодженого Генеральним прокурором України, наприкінці травня Печерський районний суд Києва дав дозвіл на затримання народного депутата України Тараса Козака.

Раніше слідчі СБУ оголосили його у розшук. Це відбулося після того, як 11-го травня народним депутатам Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку оголосили про підозру.

Зокрема, Медведчук і Козак підозрюються у вчиненні державної зради та замаху на розграбування національних ресурсів на тимчасово окупованій території Криму.

СБУ запевняє, що має аргументовані докази протиправної діяльності та співпраці даних осіб з країною-агресором. Наразі триває досудове слідство.

У лютому Рада національної безпеки та оборони включила Медведчука та його дружину Оксану Марченко в санкційний список за фінансування тероризму. Туди ж потрапили Козак з цивільною жінкою Наталією Лавренюк. Рішенням РНБО президент також фактично заблокував діяльність трьох телеканалів – 112, Newsone та ZIK, які записані на Козака.

Козаку досі не обрали запобіжний захід. Прокурори та слідчі планують просити суд про взяття підозрюваного під варту з альтернативою внесення застави у розмірі 300 млн гривень.

Віталій Павлишин

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі