НТА > НОВИНИ > Суспільство > Пінгвіни-колядники та 12 страв. Українські полярники відзначили Різдво

Пінгвіни-колядники та 12 страв. Українські полярники відзначили Різдво

Зимівники зготували 12 страв, а замість колядників кажуть жартома, що були пінгвіни

216

Учасники 26-ї Української антарктичної експедиції відзначили Різдво. Святкували за всіма традиціями – зимівники зготували 12 страв, а замість колядників кажуть жартома, що були пінгвіни.

Про це повідомляє Національний антарктичний центр у фейсбуці.

“Хоч і дуже далеко від дому та родин, але українські зимівники на станції “Академік Вернадський” теж святкують Різдво!” – йдеться у повідомленні.

На Святвечір усі полярники зібралися за святковим столом.

“Кухар Артем Ігнатенко з помічниками приготував кутю та інші традиційні страви, щоб якомога більше відтворити домашню атмосферу, за якою вже так скучили наші полярники”, – розповіли в центрі.

А 7 січня на всю команду полярників чекав святковий різдвяний обід і “колядники”.

“Їхню роль на станції виконують пінгвіни, яких на нашому острові кілька тисяч, й усі вони постійно досить голосно кричать. Тож на Різдво полярники жартують, що колядки їм співають пінгвіни”, – зазначили в Антарктичному центрі.

На станції є і каплиця – святого Володимира. Однак, через рекордні цьогорічні триметрові замети снігу, вхід до каплиці наразі засипаний кучугурами.

“Сподіваємося, що вже скоро погода дозволить відкопати прохід до неї, щоб каплицю могли відвідати всі охочі”, – зауважили в антарктичному центрі.

Нагадаємо, що українські полярники зняли відео, як пінгвіни «маршем» ідуть до океану.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі