НТА > НОВИНИ > Війна > Пішли в запій: на окупованій частині Запорізької області для росіян запровадили «сухий закон»

Пішли в запій: на окупованій частині Запорізької області для росіян запровадили «сухий закон»

225

Військове керівництво РФ намагається через впровадження «сухого закону» боротися із масовим пияцтво російських військових на тимчасово захоплених територіях Запорізької області.

Про масовий запій у стані ворога повідомили у Генштабі ЗСУ.

«Особовий склад підрозділів окупаційної армії, що перебувають на тимчасово захоплених територіях Запорізької області, відзначається масовим зловживанням алкогольними напоями. Це призводить до численних порушень дисципліни та серйозних правопорушень. Почастішали випадки залишення місць несення служби; перебування на вогневих позиціях у нетверезому стані; порушення правил користування стрілецькою зброєю; ДТП за участю військовослужбовців у нетверезому стані», – кажуть у Генштабі.

Пиятика набрала таких масштабів, що в ситуацію змушені втрутитися керівництво комендатури військ росгвардії РФ та так званої «військово-цивільної адміністрації» Михайлівської громади на чолі з місцевим колаборантом Іваном Сушко, який до війни був професійним дідом Морозом та ведучим на весіллях.

Як “запобіжний” захід на територіях Михайлівської та Роздольської громад введено заборону на продаж будь-яких алкогольних напоїв військовослужбовцям РФ.

Фото ілюстративне

 

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі