НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Після 50 – все тільки починається. На НТА тривають останні приготування до старту реаліті-шоу «Золоті стажери»

Після 50 – все тільки починається. На НТА тривають останні приготування до старту реаліті-шоу «Золоті стажери»

987

«Золоті стажери» – це соціальний проєкт, який виходитиме у програмі «Все можливо». Мета – продемонструвати, що люди після 50 років можуть творчо реалізовуватися.

В Україні налічується понад 11 мільйонів пенсіонерів, із яких 2,7 – працюючі. Та, на жаль, частина з них працюють ледь не все життя на неулюблених роботах. Часто вони бояться втратити працю, бо їх можуть замінити на молодих. А також люди «золотого» віку, коли виходять на заслужений відпочинок, мають великі фінансові обмеження через мізерні пенсії. Відтак, у суспільстві склався стереотип, що у старості люди приречені на безрадісне існування.

«Мета реаліті-шоу продемонструвати, що життя після 50 років не закінчується. Ми хочемо зламати стереотипи, які нам роками нав’язує суспільство та показати, що люди поважного віку: наші старші батьки чи бабці та дідусі можуть ще багато. А інколи можуть стати прикладами навіть для своїх онуків, і це нормально», – зазначила Вікторія Хома, авторка та ведуча програми «Все можливо», в якій і стартуватиме реаліті-шоу «Золоті стажери»

Проєкт «Золоті стажери» має на меті продемонструвати пенсіонерам, що можливості особистісного та професійного розвитку не мають віку. І це на своїх прикладах доведуть четверо учасників програми (2 жінки та 2 чоловіки). Реалізуватиметься реаліті-шоу «Золоті стажери» за грантові кошти «Національної асоціації медіа».

Наразі тривають попередні етапи підготовки реаліті-шоу. Зокрема, редакторська команда уже завершила другий етап кастингу. До редакції телеканалу «НТА» за три тижні надійшли близько сотні заявок на участь у реаліті-шоу «Золоті стажери». З них 62% – жінки та 38% – чоловіки. Більшість охочих мали вік 60 років та більше. Мотивація – реалізація своїх вмінь та мрій, відкриття нових можливостей та зміна життя. А також кожен другий вказав, що хоче стати прикладом для інших та продемонструвати, що поважний вік – не перешкода жити цікаво.

Редакторам «Все можливо» було дуже складно відібрати з охочих фінальну вісімку. Наступний етап, який чекав на учасників, – особисте спілкування.

«Максимально цікавий вийшов кастинг, такі різні й колоритні люди. Тепер перед нами непростий вибір, але ми впораємось», – заявив Максим Романюк співведучий реаліті-шоу «Золоті стажери».

Наразі команда не розкриває, кого з 8 півфіналістів обрали для участі у програмі, цю таємницю обіцяють привідкрити вже в середині наступного тижня. А уже найближчим часом розпочнуться активні знімальні дні, де на учасників програми чекатимуть працевлаштування на нові роботи, навчання, іспити, випробування, а також перевтілення.

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі