НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Після скандалу з перепусткою дівчині. У патрульної поліції Львівщини – новий керівник

Після скандалу з перепусткою дівчині. У патрульної поліції Львівщини – новий керівник

Андрій Крутень із червня 2019-го року та дотепер він очолював патрульну поліцію Волинської області

437

У Львівській області призначили Андрія Крутня новим очільником патрульної поліції після того, як його попередник подарував своїй дівчині перепустку для проїзду на машині у центральну частину Львова.

Про це повідомила пресслужба Патрульної поліції України.

У Львові відбулася оперативна нарада за участю керівництва департаменту й особового складу патрульної поліції Львівської області.

Заступник начальника департаменту Олексій Білошицький представив їм нового керівника – майора поліції Андрія Крутня. Новопризначений посадовець подякував за довіру та наголосив:

«Важлива командна робота. Вона буде плідною, і ми постійно будемо підвищувати нашу ефективність».

Із червня 2019-го року та дотепер він очолював патрульну поліцію Волинської області. Андрій Крутень розпочинав свій шлях у патрульній поліції Рівненської області, де перебував на посаді поліцейського, потім командира роти. З грудня 2016-го до червня 2019-го року – заступник начальника управління патрульної поліції в Рівненській області.

«Це досвідчений офіцер, який показав себе, як справжній професіонал на своїй посаді. Він проявив себе, як працівник, який має неабиякі організаторські здібності. Це людина, яка завжди вислухає, піде на зустріч і розбереться у всіх найменших деталях. Жоден із вас не залишиться непочутим, жодному з вас не відмовлять у допомозі. Ви у надійних руках», – наголосив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Нагадаємо, що начальника управління патрульної поліції у Львівській області Романа Пилипенка усунули з посади за те, що він подарував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у Львові.

Якими є правила видання перепусток для проїзду центральною частиною Львова. Як кохана очільника патрульної поліції отримала спецперепустку, що дозволяє красуватися автівкою Площею Ринок – за посиланням.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі