НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Після важкого поранення боєць Андрій Дячишин зробив свої перші кроки

Після важкого поранення боєць Андрій Дячишин зробив свої перші кроки

Андрій Дячишин, який три місяці тому зазнав важких поранень на Донбасі,  продовжує проходити нейрореабілітацію у львівському госпіталі

1573

28-річний боєць 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Андрій Дячишин, який три місяці тому зазнав важких поранень на Донбасі,  продовжує проходити нейрореабілітацію у львівському госпіталі. Молодий чоловік, про якого лікарі говорили, “що повернувся з того світу”, зараз уже може сидіти, тримати рівновагу і навіть уже зробив свої перші кроки.

Про це Андрій Дячишин 7 грудня уже сам розповів  NTA.

Він зазначив, що кожен день займається з реабілітологами у спортзалі, робить крок за кроком до одужання.

«Я стараюся, займаюсь в спортзалі, роблю все, що рекомендують реабілітологи. А вони наразі кажуть, що у мене все добре виходить», – повідомив Андрій Дячишин.

Нагадаємо, що 28 листопада Андрій Дячишин розповів  NTA, що вже може сидіти, рівновагу більш-менш тримати, стояти з підтримкою реабілітологів.

Довідка

Андрій Дячишин народився у в селі Словіта Золочівського району Львівській області.

Вчився у школі, потім у вищому професійному училищі на механіка-водія сільськогосподарської техніки і лісового господарства. За фахом водій, тракторист-комбайнер.

Далі пішов на строкову службу. Андрій Дячишин зазначає, що на службу його могли не брати, бо він – сирота, немає батька.

«У мене був вибір – йти чи не йти. Але я пішов служити. Попав у «Десну», де вчився на сержанта», – розповів Андрій Дячишин.

Зазначимо, що це уже третє поранення бійця на війні.

«Після поранення двох ніг, ще кульгаючи, не міг не поїхати, «бо ж там пацани», – написала у фейсбуці волонтерка Мирослава Бабінська, розповідаючи про Андрія Дячишина.

Сам боєць також зазначає, що більше двох місяців не міг бути вдома.

29 серпня цього року ворожий снайпер на Донбасі вцілив  Андрієві у голову. За життя бійця тривалий час боролися медики в Дніпрі.  Потім його перевели до військового госпіталю у Львові. Про нього лікарі говорили, що чоловік просто повернувся з того світу. Понад те, незабаром почав показувати хорошу динаміку.

Як розповідав керівник нейрохірургічного відділення військово-медичного клінічного центру Західного регіону Ростислав Іваник повідомляв, після такого поранення бійці рідко виживають, а ті що вижили, можуть роками лежати в комі. Натомість рівно через три місяці після поранення Андрій уже випромінює оптимістичний настрій.

Також молодий чоловік не відкидає можливості, що після одужання знову повернеться на схід.

Дивіться “Важкопоранений воїн Андрій Дячишин записав звернення до побратимів”.

Андрій Дячишин, позивний «Морячок». Боєць 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. На війні – з 2014 року.

Допомогти пораненому бійцеві коштами можна на картку сестри:

5168 7573 7961 5869 (Кармазин Ольга Миколаївна).

 

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
3
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі