НТА > НОВИНИ > Новини політики > Після восьми років війни в Україні вже є червоні лінії, які не зможе перейти жодна влада, – Оксана Юринець

Після восьми років війни в Україні вже є червоні лінії, які не зможе перейти жодна влада, – Оксана Юринець

513

У Мінських угодах є багато пунктів, які не вигідні Росії. Але домовлятися з Путіним важко, бо він пропонує наперстки, а світові лідери з вихованням і освітою пропонують йому шахи з правилами. Тому українці мають один вихід збороти ворога – об’єднатися.

Таку висловила народний депутат України VIII, голова Обласної організації партії «Удар» Оксана Юринець  у прямому етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

За її словами, потрібно враховувати те, що ми живемо в умовах інформаційної війни, тобто той, хто перший щось скаже, той і правий. 

«На з’їзді «Удару» минулого тижня було запропоновано всім політичним силам об’єднатися, – каже Юринець, – бо маємо ситуацію, коли країни, ніби прискіпливо ставлячись до України, часто хочуть вирішувати свої внутрішні питання. Ми ж мусимо при щоденних загрозах говорити про об’єднання. Насправді Мінськ – це як ніж. Але ми тримаємося за лезо. І чим міцніше ми його стискаємо, тим більше крові й більше небезпеки». 

Представниця «Удару» зазначила, що сьогодні навіть формат дуже поганих угод може опинитися у вправних  експертно-професійних руках і бути результативним. Адже це не є юридична угода, а політична домовленість. 

«Будапештський меморандум почав виконуватися тоді, коли  почала приїжджати зброя з Британії та США. Ми розуміємо, що сьогодні світ об’єднується в антипутінську коаліцію. А в Україні має бути об’єднання нації навколо національних інтересів нашої держави. Влада в сьогоднішній Україні після восьми років війни і після Майдану є заручником того, що хоче громадянське суспільство і люди. І тому ці червоні лінії переступати неможливо, бо, на жаль, маємо непрогнозовані кроки влади з одного боку, а з іншого боку – несприйняття всього, що було правильним, хоча має бути спадковість», – підсумувала Юринець. 

Нагадаємо, як повідомляв NTA, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба визначив червоні лінії на переговорах з Росією щодо Донбасу. Керівник МЗС виокремив ще один тиждень інтенсивної дипломатії.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі