НТА > НОВИНИ > Після втрати двох ескадрилей новітніх Су-35 Росія планує використовувати старі літаки

Після втрати двох ескадрилей новітніх Су-35 Росія планує використовувати старі літаки

1053

Росія планує залучати застарілі бомбардувальники Су-24М, адже в Україні агресор втратив дві ескадрильї новітніх Су-35.

Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов під час брифінгу.

«За останній тиждень сили ППО України знищили 27 повітряних цілей. Через значні втрати авіаційної техніки окупанти розглядають варіант залучення застарілих бомбардувальників – Су-24М, що протягом 2005- 2018 років були виведені з бойового складу агресора», – сказав бригадний генерал.

Росія поставляла Китаю літаки Су-35. З 24 одиниць, справними були лише 9, що говорить про низьку ефективність та ненадійність цієї техніки. Найбільша кількість відмов про експлуатацію цих літаків приходилась на бортові системи.

«Літаки Су-35 також показали низький рівень живучості. За час повномасштабної агресії, окупанти втратили дві ескадрильї таких літаків, це близько 24 одиниць», – наголосив бригадний генерал Олексій Громов.

Водночас він констатував, що у порівнянні з минулим тижнем, противник вдвічі збільшив кількість авіаударів по позиціям сил оборони. При цьому, вони не заходять в дію ураження ЗС України, тому такі дії окупанта мають на меті залякати та підірвати моральний дух захисників України.

Су-24М (Fencer-D) — перший політ модернізованого бомбардувальника відбувся 24 липня 1977 року. Ще до завершення випробувань було прийнято рішення про серійне виробництво нової машини під назвою Су-24М.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі