НТА > НОВИНИ > Війна > Після виступу Зеленського Норвегія надасть Україні протитанкову зброю

Після виступу Зеленського Норвегія надасть Україні протитанкову зброю

У березні з Норвегії в Україну вже надсилали 2 тисячі протитанкової зброї M72

823

Норвегія вирішила передати ще більше протитанкового озброєння Україні, аби наша країна могла й надалі захищати себе від російських окупантів.

Про це повідомила агенція Reuters. На офіційному рівні таке рішення ухвалили відразу після виступу президента Володимира Зеленського.

Як стверджують норвезькі експерти, можливо, так вирішили ще до початку промови українського президента. Проте в підсумку вийшло доволі символічно: виступ Зеленського вразив норвежців, і міністр оборони цієї країни відразу ж оголосив про суттєву допомогу Україні.

Варто зазначити, що востаннє Норвегія на офіційному рівні підтвердила постачання зброї в Україну на початку березня. Тоді з цієї скандинавської країни нам надіслали 2 тисячі протитанкової зброї M72. Постачання цієї партії вже завершили. Тепер відбудеться нова військова підтримка Норвегії для боротьби України проти окупантів.

Нагадаємо, що сьогодні президент України Володимир Зеленський звернувся до Норвегії з проханням надати пересувні зенітно-ракетні комплекси та протикорабельні ракети «Гарпун». Його виступ у норвезькому парламенті місцеві депутати зустріли оплесками та стоячи.

Розвідка США зробила висновок, що оточення російського президента Володимира Путіна навмисно дезінформує його про стан справ на фронті. Йому начебто бояться розповідати правду про провал військ Російської Федерації у війні проти України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"