НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Північний буревій» на кордоні з Білоруссю. Українські сили оборони готові до агресії

«Північний буревій» на кордоні з Білоруссю. Українські сили оборони готові до агресії

Коли знадобиться спільно виконувати завдання, кожен повинен розуміти, що він має робити, та виконувати це на «відмінно»

261

У межах підготовки до можливих загроз з боку Білорусі у північних регіонах України тривають спільні навчання «Північний буревій» Збройних сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Українські підрозділи відпрацьовують способи протидії можливим сценаріям розвитку подій, а також питання координації, управління та взаємодії під час виконання спільних завдань.

«За сценарієм навчань безпосередньо на цій ділянці державного кордону ворог намагався просунутися вглиб території України своїми підрозділами. Відбувалося посилення опорних позицій, розпочинаючи від самої ділянки державного кордону та в глибину наших військ. Підрозділи здійснили швидкий маневр – вихід у райони опорних позицій та блокпостів», – розповів командувач Командування Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, до навчань «Північний буревій» задіяли різні військові підрозділи України, і всі вони діяли за своїми завданнями і, водночас, спільним задумом.

«Наш підрозділ не допускав диверсійно-розвідувальні групи в тил наших підрозділів. Гвардійці виконували завдання з оборони, займаючи позиції та виставляючи блокпости, відпрацьовували вогневі атаки. Також звертали особливу увагу на взаємодію під час виконання спільних завдань нашими підрозділами», – розповів командир військової частини полковник Ігор Оринко.

Такі навчання в Україні відбуваються регулярно. Вони необхідні для підтримки боєздатності підрозділів, їхньої готовності до застосування у районах відповідальності та злагодження з підрозділами інших військових і правоохоронних формувань задля ефективного виконання завдань оборони держави.

«Така взаємодія триває з часу оголошення воєнного стану на всій території України. Її мета – підтримання такого ступеня взаємодії, щоби в той момент, коли знадобиться спільно виконувати завдання, кожен розумів, що він має робити, та виконав це на «відмінно», – наголосив Сергій Наєв.

Він зазначив, що в цілому ситуація на державному кордоні України з Білоруссю на теперішній момент контрольована.

Нагадаємо, що в американському Інституті вивчення війни вважають малоймовірною безпосередню участь Білорусі у війні в Україні на боці Росії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі