НТА > НОВИНИ > Новини світу > “Північний потік-2”: Росія доставлятиме не газ, а “русскій мір”

“Північний потік-2”: Росія доставлятиме не газ, а “русскій мір”

121

«Північним потоком-2» Росія доставлятиме не російський газ, а “русскій мір”.

Про це у прямому ефірі програми «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив народний депутат України VIII скликання, громадський діяч Ігор Артюшенко.

«Росія мислить як імперія – розширенням своїх кордонів, розширенням своїх впливів. Вони через «Північний потік-2» будуть постачати в Європу не газ,  а «русскій мір». Через телеканали, впливи, корупцію західних чиновників, роздачею грошей і так далі. Якщо це було б питання економіки, то Росія цими руками не намагалася б всіма можливими методами добудувати «Північний потік», – зазначив Ігор Артюшенко.

Разом з тим він додав, що Україна не має звинувачувати в реалізації цього проекту США чи Західний світ. Вона має розуміти, що вони є цинічними, мислять власним інтересами.

«Ми не маємо на них зважати. Тоді не буде цього розчарування у США, чи розчарування в Європі! Але тут виникає питання: а що робила Україна і українська влада останні 2 роки?!», – акцентував він.

Нагадаємо, США та Німеччина офіційно домовились про завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”, опублікувавши спільну декларацію з обіцянками Україні.

Текст декларації, оприлюднений міністерством закордонних справ Німеччини, має назву “Спільна заява США та Німеччини на підтримку України, європейської енергетичної безпеки і наших кліматичних цілей”.

Додамо, що «Північний потік-2» стане однією з основних тем під час зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена у Вашингтоні 30-го серпня.

Однак експерти вважають, що питання вже вирішене, і досягнути якихось поступок чи взагалі припинення будівництва газопроводу Україні навряд чи вдасться.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі