НТА > НОВИНИ > Новини світу > “Північний потік-2” вже сьогодні є елементом шантажу Євросоюзу з боку Росії, – прем’єр Польщі

“Північний потік-2” вже сьогодні є елементом шантажу Євросоюзу з боку Росії, – прем’єр Польщі

Прем’єр Польщі Моравецький наголосив, що різке зростання цін на паливо у Європі пов’язане із введенням в експлуатацію “Північного потоку-2”.

588

Високі ціни на паливо в Європі – наслідок дій Росії, пов’язаних із планами ввести в експлуатацію найближчим часом газопровід “Північний потік-2”.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький у фейсбуці.

Моравецький наголосив, що різке зростання цін на паливо у Європі пов’язане із введенням в експлуатацію “Північного потоку-2”. За його словами, Польща мала рацію, коли намагалася протидіяти завершенню будівництва цього газопроводу. Він зауважив, що країни Західної Європи не надто підтримували Варшаву в спробі заблокувати будівництво газопроводу, а США після приходу до влади президента Джо Байдена на 180 градусів змінили свою думку.

“У зв’язку з цим дуже шкода, що цей газопровід, ймовірно, незабаром почне функціонувати. І він вже сьогодні є елементом шантажу з боку Росії, шантажу “Газпрому”, що відкрито і підступно ведеться проти всього ЄС”, – підкреслив Моравецький.

За його словами, Європа сьогодні є жертвою “Північного потоку-2”, хоча Польща перед цим застерігала Європу про небезпеку цього проєкту. 

Раніше повідомлялося про початок заповнення газом першої нитки трубопроводу “Північний потік-2”. На другій – йдуть пусконалагоджувальні роботи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі