НТА > НОВИНИ > Новини світу > Планували штурм Бундестагу: 3 тисячі поліцейських проводять спецоперацію проти екстремістів у Німеччині

Планували штурм Бундестагу: 3 тисячі поліцейських проводять спецоперацію проти екстремістів у Німеччині

Це одна з найбільших поліцейських операцій проти екстремістів, які коли-небудь проводилися в Німеччині

288

Сьогодні, 7 грудня, понад 3 тисячі поліцейських спеціальних і сил одночасно в одинадцяти федеральних землях Німеччини проводять спецоперацію проти правоекстремістської організації, що планувала викрадати політиків та штурмувати Бундестаг.

Про це стало відомо виданню Der Spiegel, – пише “Європейська правда”.

За дорученням генерального прокурора та Федерального управління кримінальної поліції (BKA) правоохоронці затримали 25 чоловіків і жінок, які, ймовірно, належали до правої терористичної організації або підтримували її.

Обшуки проходять  у більш ніж 130 квартирах, офісах та складських приміщеннях, включаючи казарми Командування сил спеціального призначення (KSK) у Кальві в Баден-Вюртемберзі. Загалом 52 підозрювані перебувають під слідством за членство або підтримку терористичної організації. Спецоперація охопила Баден-Вюртемберг, Баварію, Саксонію, Гессен і Тюрингію.

Як зазначають у Der Spiegel, це одна з найбільших поліцейських операцій проти екстремістів, які  проводилися в Німеччині. Генеральна прокуратура на запит видання підтвердила проведення операції, в якій задіяні понад 3 тисячі правоохоронців. Офіцерів також направили в Австрію на Італію.

Вранці у середу понад 3000 поліцейських проводили дії у Баден-Вюртемберзі Баварії, Саксонії, Гессені і Тюрингії. Офіцери також були направлені до Австрії та Італії.

За даними видання, у терористичну групу набирали переважно представників організації так званих “рейхсбюргерів”, які відкидають чинний державний устрій Німеччини.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі