НТА > НОВИНИ > Новини світу > Планується проведення віртуальної зустрічі G7 через ситуацію в Афганістані

Планується проведення віртуальної зустрічі G7 через ситуацію в Афганістані

420

Борис Джонсон і Джо Байден домовилися провести віртуальну зустріч лідерів країн G7 через ситуацію в Афганістані. Вона пройде наступного тижня, обговорюватися буде загальна стратегія і підхід.

Про це йдеться на сайті Білого дому.

Президент Джо Байден і прем’єр-міністр Борис Джонсон провели сьогодні телефонну бесіду.

Також вони високо оцінили хоробрість і професіоналізм свого військового і цивільного персоналу, який трудиться в Кабулі над евакуацією своїх громадян і громадян Афганістану, які брали участь у військових діях.

Вони також обговорили необхідність продовження тісної координації між союзниками і демократичними партнерами з політики щодо Афганістану в майбутньому. У тому числі, вони говорили про те, як світова спільнота може надати додаткову гуманітарну допомогу і підтримку біженцям та іншим вразливим афганцям.

Окрім того, планується активізувати зусилля з евакуації громадян різних країн та біженцям із Кабула.

Як повідомлялося, в Афганістані вже понад 150 українців звернулися за допомогою до дипломатів і попросили допомоги у поверненні додому.

Вчора міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявляв про проблему з евакуацією українців з Афганістану. За його словами, другий український літак уже в аеропорту Кабулу, але не може вилетіти.

Рада безпеки ООН виступила з колективною заявою, в якій закликала негайно припинити усі бойові дії і створити «новий, єдиний, інклюзивний та представницький уряд», залучивши до нього жінок.

На військовій базі біля Кабула в Афганістані чекають на евакуацію 12 українських військовослужбовців.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі