НТА > НОВИНИ > Суспільство > Планують «застосування військ». У Білорусі оголосили про початок нових навчань

Планують «застосування військ». У Білорусі оголосили про початок нових навчань

Нові військові навчання на території Білорусі є черговим етапом підготовки до «Щиту Союзу – 2023»

277

У Міністерстві оборони Білорусі заявили про початок нових навчань разом із Росією. Йдеться про «штабні тренування», в рамках яких плануватимуть «застосування військ» двох країн.

Про це повідомило Міністерство оборони Білорусі.

«Протягом тижня представники військових відомств двох держав відпрацюють питання спільного планування застосування військ на основі досвіду збройних конфліктів останніх років на тему: «Ухвалення рішень на застосування регіонального угруповання військ (сил) на користь забезпечення військової безпеки Союзної держави», – сказано в повідомленні.

Там стверджують, що нові тренування спрямовані на підвищення сумісності органів військового управління двох держав і є черговим етапом підготовки до навчань «Щит Союзу – 2023», які у вересні пройдуть у Росії.

Нагадаємо, що в Білорусь російська армія перекинула свої нові підрозділи для підготовки. Натомість деякі військові, які вже пройшли навчання, повернулися в Росію, звідки їх переведуть на окуповані території України, де тривають бої.

Росія нарощує авіаційне угруповання на території Білорусі. Таку інформацію оприлюднював Генеральний штаб Збройних сил України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі