НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Пластикові маски не є засобом індивідуального захисту – МОЗ

Пластикові маски не є засобом індивідуального захисту – МОЗ

У МОЗ просять українців не використовувати пластикові маски

168

Пластикові прозорі «маски» не є засобом індивідуального захисту. Вони не захищають від інфікування себе та інших.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я у фейсбуці.

У МОЗ зауважили, що тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Утім, насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі предмети не мають.

«Про пластикові прозорі «маски» не згадується в жодному документі, що регулює протиепідемічні правила. Натомість необхідно використовувати захисні медичні маски чи респіратори, які повністю закривають ніс та рот», – додали у міністерстві.

Такі пластикові «маски» не є засобом індивідуального захисту, оскільки вони не щільно прилягають до обличчя. Відтак, вони не захищають від інфікування інших та не захищають від зараження того, хто носить такі «маски».

Нагадаємо, що маски – один із найефективніших засобів боротьби з COVID-19: вони знижують потенційну кількість захворювань на 53%. Про це свідчить дослідження, опубліковане у “Британському медичному журналі”.

Також у МОЗ зауважили, що носити захисні маски зобов’язані навіть ті люди, які вакцинувалися проти COVID-19 двома дозами.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі