НТА > НОВИНИ > Війна > Платіжні картки банків Росії та Білорусі відтепер не працюють в Україні

Платіжні картки банків Росії та Білорусі відтепер не працюють в Україні

Картки банків держав-агресорів не працюватимуть в Україні, також ворог більше не зможе надсилати на них кошти для терористів та їх прибічників

279

Платіжні картки, емітовані банками Російської Федерації та Республіки Білорусь, відтепер не працюють в Україні.

Про це йдеться на сайті Національного банку України.

Так, Національний банк України з 1 березня 2022 року заборонив:

▪зарахування коштів на рахунки клієнтів – фізичних осіб за переказами, ініційованими з використанням платіжних карток, емітованих банками Російської Федерації та Республіки Білорусь;

▪приймання в Україні платіжних карток, емітованих банками Російської Федерації та Республіки Білорусь (включаючи перекази, здійснення розрахунків та видачу готівки).

«Фінансова підтримка збройної агресії проти України має бути зупинена. Картки банків держав-агресорів не працюватимуть в Україні, також ворог більше не зможе надсилати на них кошти для терористів та їх прибічників.

Заборона приймання карток банків Росії та Білорусі є нашим черговим кроком у фінансовій обороні України», – повідомив заступник Голови Національного банку України Олексій Шабан.

Нагадаємо, що через вторгнення російських військ в Україну проти Росії ввели американські санкції: російський фондовий ринок втратив 40% капіталізації.

Також ЄС відключив від SWIFT сім російських банків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі