НТА > НОВИНИ > Львівські новини > По вісім годин через чотири: як вимикають світло на Львівщині

По вісім годин через чотири: як вимикають світло на Львівщині

1347

Сьогодні,  27 листопада, на Львівщині — аварійні відключення, які охоплюють більшість споживачів. Графіки не діють. Натомість світло вимикатимуть на вісім годин через кожні чотири години.

Про це повідомили у Львівобленерго.

“На цей час в Україні не вдалося стабілізувати ситуацію з дефіцитом потужності, тому на Львівщині продовжуються аварійні відключення відповідно до обсягів, які визначені розпорядженнями «Укренерго»”, – йдеться у повідомленні.

У підприємстві наголосили: ГРАФІКИ ВІДКЛЮЧЕНЬ, які були оприлюднені раніше — НЕ ДІЮТЬ. Натомість під аварійні відключення потрапляють більшість споживачів Львівщини, окрім об’єктів критичної інфраструктури.

Важливо, що у зв’язку із важкою ситуацією в енергосистемі з переліку критичної інфраструктури вже вилучені низка об’єктів — такі як поліклініки, котельні, станції зв’язку, установи юстиції та правоохоронні органи тощо.

За повідомленням, орієнтовно разова відсутність електроенергії складатиме ВІСІМ ГОДИН, далі упродовж ЧОТИРЬОХ ГОДИН світло буде. Після цього знову очікується відключення на ВІСІМ ГОДИН.

У час, коли електроенергія подається, енергетики просять використовувати її лише для найнеобхідніших потреб — зарядка телефонів, павербанків тощо. Закликають не вмикати потужні прилади, без яких можна обійтись — духовки, порохотяги, бойлери, пусодомийні машини та інші.

Нагадаємо, як повідомили в Укренерго,  сьогодні по всій Україні тривають аварійні відімкнення світла через стрімкий ріст дефіциту потужностей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
4
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі