Внаслідок обстрілів рф на першому поверсі багатоповерхівки залишалася частина боєприпасу, що не здетонувала.
Фахівці ДСНС завдяки професійним діям знешкодили та вилучили бойову частину.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"