НТА > НОВИНИ > Тримання під вартою або 300 млн. ГПУ оскаржила домашній арешт Медведчука

Тримання під вартою або 300 млн. ГПУ оскаржила домашній арешт Медведчука

145

Офіс генерального прокурора подав апеляцію на рішення Печерського районного суду Києва про домашній арешт народного депутата з фракції «Опозиційна платформа – За життя» Віктора Медведчука.

У прес-службі Офісу генерального прокурора повідомили агенції «Інтерфакс-Україна» таке:

«Внесено апеляцію на рішення Печерського районного суду про застосування запобіжного заходу до підозрюваного народного депутату у вигляді цілодобового домашнього арешту». Прокурори наполягають на застосуванні запобіжного заходу – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 300 мільйонів 930 гривень.

Раніше, на початку лютого, президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про персональні санкції проти Тараса Козака, яким фактично заблокував діяльність трьох пов’язаних із Медведчуком телеканалів: 112 Україна, Newsone і ZIK.

Того ж місяця введено персональні санкції проти Медведчука і його дружини Оксани Марченко, а також пов’язаних з ними компаній, через фінансування ними тероризму.

Також з’явилася ідея обміняти Медведчука на українських полонених. На неї відреагували і в президента Росії Володимира Путіна.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков пояснив, що Віктор Медведчук не може брати участь у засідання парламенту, проте депутатом він залишається.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі