НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Подарунок до Дня Незалежності. Дзідзьо вразив оперним виконанням української класики

Подарунок до Дня Незалежності. Дзідзьо вразив оперним виконанням української класики

7193

На честь 30-річчя незалежності України заслужений артист Михайло Хома, він же DZIDZIO, переспівав пісню «Стоїть гора висока». Відео з оперним виконанням артиста розлетілося у всіх соціальних мережах і зараз перебуває на лідерських позиціях у Youtube.

DZIDZIO виконав легендарну композицію «Стоїть гора висока» з нового альбому «Українська класика». Текст пісні написав поет Леонід Глібов, а музику – композитор Микола Лисенко. Багато хто вважає її народною.

«Ексклюзивна прем’єра з нагоди 30-ої річниці Незалежності України», – написав під відео DZIDZIO.

Цікаво, що однією з перших свою думку про нову відеороботу висловила українська співачка, колишня дружина Дзідзя Славія. «Скільки глибини і драматизму в народних піснях… З прем’єрою, і з Днем Незалежності», – написала вона.

Шанувальники таланту Михайла Хоми знову відзначили, наскільки добре Дзідзьо володіє оперним голосом. Дехто вважає цю композицію шедевром української музики саме в такому виконанні.

Нагадаємо, що вже не вперше Дзідзьо, який здобув масову популярність, як виконавець невибагливих хітів з не надто складними звуковими та мелодійними рядами, дивує публіку серйозними творами. А виконання Державного Гімну України деякі поціновувачі музики називають узагалі найкращим.

До речі, до Дня Незалежності України відбулося чимало музичних привітань. Зокрема, українці Шрі-Ланки разом із місцевою спільнотою презентували до 30-ої річниці Незалежності України музичний кліп на пісню Володимира Івасюка «Я піду в далекі гори», яку виконали українка Adari Daria (Дарія Токолова) та місцевий виконавець Ryo Hera (Ranga Herath).

Оцініть новину
Клас!
43
Я це люблю
4
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Коментарі